Koncert muzyki filmowej i premiera filmu

   W ramach promocji projektu pn.: „Budowa budynku administracyjnego w Rogowie", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IV Gospodarka Niskoemisyjna, Działanie IV.3 Ochrona powietrza, Poddziałanie IV.3.1 Ochrona powietrza – ZIT, w najbliższy piątek 26 lipca, o godzinie 19:00, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rogowie odbędzie się bezpłatny event dla mieszkańców, który będzie się składał z dwóch części.
   W pierwszej będzie miała miejsce rogowska premiera filmu: "Roadkill" Leszka Mozgi. Ten utalentowany reżyser młodego pokolenia pochodzi z Rogowa, obecnie mieszka i pracuje w Londynie. "Roadkill" jest animowanym filmem dla dorosłych, nagradzanym na międzynarodowych festiwalach filmowych, brał udział m.in w konkursie etiud studenckich festiwalu w Cannes.
   W drugiej części odbędzie się koncert muzyczny. Wystąpi łódzki zespół "Mono Project", który zaprezentuje najbardziej znane piosenki filmowe zarówno polskie jak i zagraniczne. Będzie można usłyszeć m.in.: "07 zgłoś się", "Już nie zapomnisz mnie", "I belive I can fly" i wiele innych nie mniej popularnych utworów.

Wyświetlono: 406

Drukuj Pobierz PDF

Załączniki

Podobne artykuły

Powrót do góry