Z życia Przedszkola

Zakończenie roku szkolnego


19 czerwca w przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Przedszkolaki zaprezentowały swoje ostatnie w tym roku występy artystyczne.
Młodsze dzieci piosenką i wierszem pożegnały swoich 6 letnich kolegów - absolwentów naszego przedszkola. A najstarsze grupy podczas swojego ostatniego występu zaprezentowały wspaniały układ taneczny do polskiego tańca narodowego - Poloneza. Po wykonaniu trudnego układu tanecznego 6 latki wierszem podkreśliły rolę przedszkola w ich życiu.
Na zakończenie uroczystości dyrektor przedszkola podziękowała wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom przedszkola za bezinteresowne zaangażowanie w życie placówki, wspieranie jej działań edukacyjnych, za pomoc w przeprowadzce do nowego budynku. Wręczyła pamiątkowe dyplomy, kwiaty, a dzieciom kończącym przedszkole dyplomy i nagrody.
Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych. Do zobaczenia we wrześniu.

P. Czajkowska, M. Gradowska

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Wycieczka gr IV i V do Rogowskiego Obserwatorium 


Przedszkolaki uczestniczyły we wspaniałej lekcji w plenerze o Kosmosie. Prowadzący - Pan Grzegorz Sobkiewicz w ciekawy sposób opowiadał dzieciom o Ziemi, Słońcu i Układzie Planetarnym. Zaprezentował podstawowe przyrządy astronomiczne, rozbudzając niemałą ciekawość małych ludzi urządzeniami technicznymi. Momentem kulminacyjnym było wejście do środka kopuły - Obserwatorium Astronomicznego. Niemałym wyzwaniem okazało się udzielenie odpowiedzi na wiele pojawiających się pytać od przedszkolaków.
Kto wie, może w tej grupie rośnie następca Mirosława Hermaszewskiego?

M. Gradowska

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Wizyta w Straży w Brzezinach


W dniu 14.06.2019 r. Przedszkolaki z grupy III i V wybrały się do KP PSP w Brzezinach. Podczas spotkania dzieci zwiedziły budynek Straży Pożarnej, centrum dowodzenia, wozy strażackie oraz wyposażenie. Na koniec strażacy zaprezentowali pokaz wodny.
Dziękujemy za miłe i ciekawe spotkanie.

P. Czajkowska

Wyświetlono: 399

Drukuj Pobierz PDF

Podobne artykuły

Powrót do góry