Dzień Babci i Dziadka

"Babcia jest jak dobra wróżka, co otwiera bajkom drzwi, bo gdy kładzie nas do łóżka, potem mamy piękne sny... Dziadek jest jak tata, tylko na więcej pozwala"
Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i 22 stycznia Dzień Dziadka to tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu. Tak naprawdę, to każdego dnia w roku dziadkowie są ważnymi osobami w życiu dzieci. Babcia i Dziadek to ukochane osoby, które najlepiej potrafią zrozumieć swoje wnuki. Nigdy się nie gniewają, gdy wnuczęta psocą. A to co jest szczególnego w naszych dziadkach to, że każdego dnia rozpieszczają swoje wnuki i zawsze mają dla nich czas.

Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie!
Życzymy Wam dużo zdrowia, pomyślności, radości, zadowolenia i satysfakcji z wnucząt.

Przedszkolne uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka trwały 4 dni. Każda grupa złożyła życzenia w krótkim występie artystycznym. Potem były tańce, zabawy i konkursy, bez których taka uroczystość nie mogła się obejść. A, że mamy pełnie karnawału nasi młodzi i piękni Dziadkowie chętnie uczestniczyli w zabawach tanecznych. I prawdę powiedziawszy mają równie dużo energii, co ich wnuczęta i niebywałe poczucie humoru. Najważniejsze, że podczas wspólnie spędzonego czasu nie brakowało uśmiechu, radości i mnóstwa przytulania. Chwilę oddechu łapaliśmy przy stole i poczęstunku przygotowanym przez Rodziców.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.

Dziadkom dziękujemy za wspaniała zabawę.

M. Gradowska

Wyświetlono: 254

Drukuj Pobierz PDF

Podobne artykuły

Powrót do góry