Prośba do mieszkańców

Zwracamy się do mieszkańców Naszej Gminy z gorącą prośbą o pomoc w dotarciu do starych zdjęć.  Planujemy wydać w tym roku monografię Gminy Rogów, wspólnie z jej autorem Panem Pawłem Goździńskim, chcielibyśmy wzbogacić ją o stare fotografie, takie które utrwaliły obraz miejsc, obiektów, zdarzeń. Jeżeli posiadacie Państwo w swoich prywatnych zbiorach i archiwach fotografie, które uważacie Państwo za godne zamieszczenia w naszej publikacji będziemy niezmiernie wdzięczni. Praca przygotowywana przez Pana Goździńskiego w niezwykle ciekawy i przystępny sposób przybliży nam wszystkim historię miejscowości tworzących Naszą Gminę. Będzie ona staranie i pieczołowicie udokumentowanym zapisem przeszłości.
Każdego, kto pragnie podzielić się z nami swoimi zasobami zapraszamy do Urzędu Gminy do pokoju nr 30. Udostępnione zdjęcia zostaną zeskanowane i natychmiast zwrócone właścicielom. Natomiast Ci z Państwa, którzy posiadają zdjęcia w postaci cyfrowej (skany) proszeni są o ich przesłanie na adres: rada@rogow.eu

Wyświetlono: 281

Drukuj Pobierz PDF

Podobne artykuły

Powrót do góry