„Przedszkole na Medal 2018”

  W maju i czerwcu odbyła się wielka akcja "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego" poświęcona przedszkolom. Za pomocą głosowania każdy miał możliwość wskazać najlepszego nauczyciela, najsympatyczniejszą grupę przedszkolną i przedszkole na medal 2018. Miło nam jest poinformować, że w powiecie brzezińskim Gminne Przedszkole w Rogowie zajęło I zaszczytne miejsce otrzymując tytuł "Przedszkole na Medal 2018". Nie dawno odebraliśmy nagrody w postaci zestawu środków czystości i zestawu gier dla dzieci. Przedszkole otrzymało także voucher na kwotę 3000 zł , który możemy przeznaczyć na reklamę naszej placówki w Dzienniku Łódzkim i Expressie Ilustrowanym. W poprzednich tygodniach na łamach gazet ukazały się artykuły o nauczycielce p. Ewie Kwiatkowskiej, która zajęła 3 miejsce w powiecie brzezińskim na najlepszego nauczyciela, a także opisana została grupa III (wych. M.Gradowska), która zajęła III miejsce na najsympatyczniejsza grupę przedszkolną. 6 lipca w Expressie Ilustrowanym będzie można przeczytać artykuł o naszym przedszkolu.
  Biorąc udział w plebiscycie ogłoszonym przez Dziennik Łódzki i Express Ilustrowany nie marzyliśmy nawet o takim zwycięstwie, a jednak zdobyliśmy zaszczytne I miejsce, które pokazało nam pracownikom przedszkola, że warto poświęcać swój czas, swoją energię i rozwijać swoją kreatywność, bo jest to jednak dostrzegane i doceniane w naszym środowisku.
  Dziękujemy wszystkim za każdy głos i za kredyt zaufania, bo to zwycięstwo ponownie nas mobilizuje i pokazuje, że nie wolno podniesionej wcześniej poprzeczki opuszczać tylko ją stale podnosić.

I. Felczak

Wyświetlono: 901

Drukuj Pobierz PDF

Podobne artykuły

Powrót do góry