Z kulturą za pan brat

Od początków października br szkolnego uczniowie naszej szkoły są uczestnikami  projektu, który realizowany jest dzięki współpracy z Fundacją Batorówka z Woli Łokotowej. Głównym założeniem projektu „Z PZU – z kulturą za pan brat” – współfinansowanego przez Fundację PZU oraz Gminę Rogów było ułatwienie kontaktu naszych uczniów z kulturą wysoką.  Uczniowie klas siódmych, drugich oraz trzecich gimnazjum wyjeżdżali do Warszawy, Wrocławia i Gdańska. W szkole uczestniczyli w projekcjach teatru internetowego, warsztatach, które były formą przygotowania do zaplanowanych wycieczek i udziału w zajęciach i wystawach Od początków października br szkolnego uczniowie naszej szkoły są uczestnikami  projektu, który realizowany jest dzięki współpracy z Fundacją Batorówka z Woli Łokotowej. Głównym założeniem projektu „Z PZU – z kulturą za pan brat” – współfinansowanego przez Fundację PZU oraz Gminę Rogów było ułatwienie kontaktu naszych uczniów z kulturą wysoką.  Uczniowie klas siódmych, drugich oraz trzecich gimnazjum wyjeżdżali do Warszawy, Wrocławia i Gdańska. W szkole uczestniczyli w projekcjach teatru internetowego, warsztatach, które były formą przygotowania do zaplanowanych wycieczek i udziału w zajęciach i wystawach różnych instytucji kultury. Śladem naszego projektu są dziesiątki zdjęć i krótki film.  Ciekawymi formami promocji projektu były konkursy -  literacki, w którym uczniowie wypowiadali się na temat wpływu kultury wysokiej na życie współczesnego człowieka oraz konkurs na najlepsze zdjęcie z wycieczek. Najlepsza praca oraz wybrane w głosowaniu przez uczniów zdjęcie opublikowane zostanie na łamach lokalnej prasy. To był super projekt..różnych instytucji kultury. Śladem naszego projektu są dziesiątki zdjęć i krótki film.  Ciekawymi formami promocji projektu były konkursy -  literacki, w którym uczniowie wypowiadali się na temat wpływu kultury wysokiej na życie współczesnego człowieka oraz konkurs na najlepsze zdjęcie z wycieczek. Najlepsza praca oraz wybrane w głosowaniu przez uczniów zdjęcie opublikowane zostanie na łamach lokalnej prasy. To był super projekt..

Wyświetlono: 553

Drukuj Pobierz PDF

Filmy

  • Z kulturą za pan brat
    17 maja 2018
    Z kulturą za pan brat

Podobne artykuły

Powrót do góry