Zmiana trybu pracy Gminnego Przedszkola w Rogowie do 12 października - aktualizacja

  W związku z wystąpieniem pozytywnego wyniku covid-19 u pracownika Gminnego Przedszkola w Rogowie informujemy, że na podstawie decyzji SANEPIDU w Brzezinach, 8 osób zostało skierowanych na kwarantannę do dnia 12 października 2020 r. do godz. 24:00.
  W związku z powyższym po uzgodnieniu z Organem Prowadzącym, Przedszkole przechodzi w inny tryb pracy, polegający na prowadzeniu tylko zajęć opiekuńczych (opiekę może zapewnić w tych dniach 4 nauczycieli).
Informujemy, że ze względu na brak pracowników kuchni i obsługi, zostaje zamknięty pion kuchenny. Dzieci nie będą mogły korzystać z wyżywienia.
  Informujemy także, że przedszkole może zapewnić opiekę tylko w 3 grupach wiekowych.
W dniach od 07.10.2020 r. do 12.10.2020 r. ulegają zmianie godziny pracy przedszkola, które będzie czynne od 7:00 do 13:00.
  Prosimy o przeanalizowanie zaistniałej sytuacji i ewentualne zapewnienie dzieciom opieki poza przedszkolem w podanym terminie od 07.10.2020 r. do 12.10.2020 r.
  Uwaga: Rodzice dzieci z grupy IV i V po ustaleniu z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Brzezinach informujemy, że dzieci z w/w grup zostały objęte nadzorem epidemiologicznym, w związku z tym prosimy o wnikliwą obserwację stanu zdrowia dzieci (mierzenie temperatury, obserwacja samopoczucia).

Aktualizacja: decyzją Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Brzezinach dzieci z grup IV i V do poniedziałku 12 października zostały objęte kwarantanną.

Dyrektor
Gminnego Przedszkola w Rogowie

Iwona Felczak

 

Wyświetlono: 228

Drukuj Pobierz PDF

Podobne artykuły

Powrót do góry